Allegro | Allegro Grubu Resmi Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT

YazarMesaj
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 7595
Nereden : Scream kLibinden (x
Başarı :
HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT Right_bar_bleue

Güçlülük :
HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT Right_bar_bleue

Aktiflik :

HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT Empty
MesajKonu: HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT   HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 9:43 am

arkadaşlar beyza ondan hiç ummadıqım bişey yaptı!!
msn nickimde üşüdüm diyorsan güneş olurum yanarım sevginle ateş olurum dolarım havaya nefesin olurum sen yeterki sev kulun olurum
yazıyodu çalavbilirmiyim dedi bende tabiki hayırrrrrrrrr :@ dedim oda belki çalıp diqer msn ime koyucam nerden biliceksin dedi bende çalarsan en adi ş.... olursun dedim o hiç bişey demedi bende düşün sende bul g.zekalı dedim

beyzadan hiç böyle bişey beklemezdim yorumlarınızı bekliyorum bişey yapılmassa ben yapıcaqımı bilirim!
http://gruphepsifan.editboard.com

HERKES OKUDUKTAN SONRA KİLİT
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HERKES AMA HERKES BURAYA BAKSIN
» Elif-Den Sonra ! (=
» Yohydenn soNra ??