Allegro | Allegro Grubu Resmi Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Arda Turan !!!

+16
_AsY_[CK]
***cemre_kolik_eren***
by*ForeveRock*e@
[Kapıfoßik*DaLtonum]
eren_selen
Ayshin.ZuZuM
HePSi.haLe.KeZMaN
öZqHe*yüRüq
eren_birtanem
Gülçin Keş
B*ErqüL[GE]
~**BuSe qüLCini**~
_MySteRy_
=Shirinem_Yoshym=
TuuCin éRqüL
HaRby_GüLçinci
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
~**BuSe qüLCini**~
Süper Üye
Süper Üye
~**BuSe qüLCini**~

Kadın Mesaj Sayısı : 11244
Nereden : İstanbul (:
Başarı :
Arda Turan !!! - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Arda Turan !!! - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Güçlülük :
Arda Turan !!! - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Arda Turan !!! - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Aktiflik :

Arda Turan !!! - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 6:06 pm

• Ünüm yayıLdı heryerde Arda Hastası diye geciyor adım :lol: Herkes biLiyor
http://www.hepsicilerinsitesi.forumzen.com
=Shirinem_Yoshym=
Süper Üye
Süper Üye
=Shirinem_Yoshym=

Kadın Mesaj Sayısı : 9491
Nereden : Anladın sen onu ;)
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:40 pm

~**BuSe qüLCini**~ demiş ki:

• Ünüm yayıLdı heryerde Arda Hastası diye geciyor adım :lol: Herkes biLiyor

ne tsdf annm damadm dio xD
~**BuSe qüLCini**~
Süper Üye
Süper Üye
~**BuSe qüLCini**~

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 8:02 am

Bana da anneannem :lol: Arada 8 yas var oLur oLur diyoLar Very Happy:D

Bu aksam Var Mısın Yok Musun'da askmm yaa :..*: :..*:
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 7595
Nereden : Scream kLibinden (x
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 8:12 am

Evet heyecanda öLücemm !! Sonuna kadar izLemeyen ati ardacı oLsun bee Very Happy Rüyamda ardayı gördüm konser veriyordu puahahaha...
http://gruphepsifan.editboard.com
*fatmanur*eren_yoshy*
Süper Üye
Süper Üye
*fatmanur*eren_yoshy*

Kadın Mesaj Sayısı : 4072
Nereden : fhhhss
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 11:48 am

ayh bnde hycnLa bekLiomm akşamııı (: öLcm yhaa

http://www.izlesene.com/video/spor-arda-turan-oleeyy/392118?ref=siteRelatedThumbi3

şunu izLesenizee sizde baırın onLarLa brLiktE ARDA TURAN OLEY DİEEE süperr yhaaa!!!:lol!: :kalp: :kalp: :;??:
Ayshin.ZuZuM
Süper Üye
Süper Üye
Ayshin.ZuZuM

Kadın Mesaj Sayısı : 6550
Nereden : Pelinimsiz bir yeRden :( Allah kahreTsin ki :(
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Tuttuğu Takım : Arda Turan !!! - Sayfa 6 D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 11:54 am

Ben hiç beğenmioRm neResini beğeniosunuz Shocked Surprised
http://ghepsifan.hisforum.com
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 12:26 pm

Birtaneem !
*fatmanur*eren_yoshy*
Süper Üye
Süper Üye
*fatmanur*eren_yoshy*

Kadın Mesaj Sayısı : 4072
Nereden : fhhhss
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 12:53 pm

Herşeyimm
Ayshin.ZuZuM
Süper Üye
Süper Üye
Ayshin.ZuZuM

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 3:15 pm

Burda Ardaya sesLenmioRuz ki :S Fan Clubı :S
~**BuSe qüLCini**~
Süper Üye
Süper Üye
~**BuSe qüLCini**~

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:04 pm

Aysn o senin fikrin :H

Sonuna kadar varım!! Kim ne derse desin kimsenin düsüncesi bnm icin bu konuda onmLi değiL kimse askımdan vazgeciremez beni!! [ Aysn sırf sana değiL askm ] Bunun nedeni yok ben karsıLıksız ve oLumune seviyorm btanemi!

Ayshin.ZuZuM
Süper Üye
Süper Üye
Ayshin.ZuZuM

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:21 pm

Btnm tmm ya ama burda ltfn yorm yazmayn Fan Club burasııı
=Shirinem_Yoshym=
Süper Üye
Süper Üye
=Shirinem_Yoshym=

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 5:15 am

ayy btnm çook tatlıydı ya vmym'da öLürüm ya ama kızLaR da ammada suLandı ! ya uyyz oLdm ama çook datluydu yaa
Ayshin.ZuZuM
Süper Üye
Süper Üye
Ayshin.ZuZuM

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 2:47 pm

Arda süper Very Happy:D Surprised Surprised
Arda Turan !!! - Sayfa 6 Arda5ni5
Resm komk gLdi bana Very Happy
Gülçin Keş
Mesajcı Üye
Mesajcı Üye
Gülçin Keş

Kadın Mesaj Sayısı : 1656
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 6:52 pm

Ayyy Çok TatLı Bence Ya..
=Shirinem_Yoshym=
Süper Üye
Süper Üye
=Shirinem_Yoshym=

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 7:59 pm

bnde bu resm vardı çok şeker bnJ ((:
~**BuSe qüLCini**~
Süper Üye
Süper Üye
~**BuSe qüLCini**~

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 8:12 pm

Aysnm ztn ben kendi adıma konusuyorum onun yakısıkLıLıqı bnm icin onemLi deqiL aLLahı var cok yakısıkLı ama oynadıqı futboL canayakınLıqı mütevaziLiqi fLnda var bn onLara bakıyorum herseyden cok

BiLqiLer

Adı: Arda
Soyadı: Turan
Oynadığı Mevki: Orta saha
Doğum Tarihi: 30.01.1987
Doğum Yeri: İstanbul
Oynadığı Takımlar: Galatasaray, Vestel Manisa spor
Geldiği Takım: Galatasaray Altyapı
Giriş Yılı: 2005
Boyu: 1.76 m
Kilosu: 72 kg
=Shirinem_Yoshym=
Süper Üye
Süper Üye
=Shirinem_Yoshym=

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 8:39 pm

30 Ocak 1987’de saatler 14.45’i gösterirken, İstanbul Bayrampaşa’da Adnan-Yüksel Turan çiftinin bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Anne-babanın olağanüstü bir özen ve fedakarlıkla büyüttüğü bu çocuk gün geldi Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Şöhreti sadece Türkiye sınırlarıyla çevrili kalmadı, Avrupalılar’ın bile tanıdığı isimler arasına girdi.

Bu çocuk, yani G.Saraylı Arda Turan dün 20 yaşına bastı. Öyle hayırlı ve ince düşünceli bir evlat ki, kimseye haber vermeden dünkü antrenmandan sonra elinde bir demet çiçekle Bayrampaşa Altıntepsi’deki evine gitti.

Bu çiçekler sana

Tam doğduğu saatte, yani 14.45’te evinin kapısını çaldı... Kapıyı açan Yüksel hanım, Arda’yı elinde çiçekle karşısında görünce, "Oğlum, ne bu çiçekler? Hayırdır" diye sordu. Arda, "Anne, unuttun mu bugün benim doğum günüm ve sen beni bu saatte doğurdun. Bu çiçekler senin için. Ne mutlu bana, senin gibi bir annem var" diyerek, çiçekleri annesine uzattı ve ardından ellerini öpüp başına koydu.

Hep dua ederdi

Arda Turan, ailesiyle birlikte fotoğraf çektirmeyi sevmediği için bu güzel anı görüntületmedi. Gelecekte bir futbol yıldızı olmasına kesin gözüyle bakılan genç futbolcu, annesine yaptığı sürpriz ile ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi:

"Annem bu yaşıma kadar beni büyük bir şevkatle büyüttü. Futbola başladığım ilk günden beri benim her şeyimle yakından ilgilendi. Deyim yerindeyse benim üzerime titrerdi. Her gün mutlaka yatağımın başucuna bir bardak süt bırakır ve içmem için ısrar ederdi. Hele sabahları kahvaltı yaptırmadan evden bırakmazdı. Beni antrenmanlara gönderirken her defasında sırtımı sıvazlar ve dua ederdi.

Dünyaları veririm

Doğrusunu söylemek gerekirse annemi, babamdan biraz daha fazla severim. O benim hem uğurum hem annem. Her maçtan önce ve sonra mutlaka onu telefonla arayıp duasını alırım. Kazandığım bütün parayı ona veririm. Harçlığımı da ondan alırım. Beni dünyaya getiren ve bugünlere gelmemi sağlayan annem için dünyaları feda ederim."

Arda, kardeşi Okan Turan için de, "O da futbolcu. Şimdi Altıntepsi’de oynuyor. Daha 13 yaşında. İnşallah o da ilerde benim gibi olur" dedi.
IŞTE KARŞINIZDA GALATASARAY'IN YILDIZI; ARDA TURAN

Onu tanıyanlar için çarşamba akşamı sergilediği performans sürpriz değildi. Zaten patlama yapması bekleniyordu. Tanımayanlar ise "Vay be! Ne çocuk" dedi... 2 gol atmış, bir asist yapmış, G.Saray'a Şampiyonlar Ligi'nin kapılarını açmıştı. Oysa daha 19 yaşındaydı ve Türkiye'de onun gibi gençlere pek şans tanınmıyordu. 10 yaşında Altıntepsi'de başladığı kariyerinin şu ana kadarki en yüksek noktasıydı Boleslav maçı Arda Turan'ın... Birbirinden güzel 2 gol attı, en kritik anda bir tane de Sabri'ye attırarak G.Saray'ı rahatlattı. Herkes "Bu ne sakinlik?" diye içinden geçiriyor ve yaşıyla ters orantılı özgüvenini yadırgıyordu ama o daha önce 79 tane milli maça çıkmış, 2 Avrupa Şampiyonası oynamış bir futbolcuydu. Geliyordu bağıra bağıra... Sesini Gerets biraz geç duydu ama olsun... Artık kimse duymamazlıktan gelemez!

'Kızım olsa veririm'
12 yaşında ayak bastığı Florya'dan 10 gün sonra Almanya'ya turnuvaya götürülecek kadar ümit veriyordu G.Saraylı yöneticilere... Abdullah Avcı'nın G.Saray altyapısına gelişi onun kaderini değiştirdi. 1984 doğumlu PAF Takımı'nı, Avcı 1987 doğumlu oyuncularla takviye etmişti. Genç takımdan PAF'a yükselenlerden biri de Arda'ydı... Abdullah Avcı oğlu gibi sevdiği Arda için "Ben iki maç sonra patlar diyordum, yanılmışım. Bir maç yetti. Çok yetenekli, akıllı, profesyonelliği bilen bir futbolcu. Açıkçası kızım olsa veririm. Bu arada aynı onun gibi olan Ferhat'ı da unutmamak lazım" derken sesindeki mutluluk ifadeleri bu satırlara sığmayacak nitelikteydi.

'Baba sen artık çalışma'
Arda iyi futbolcuydu ama en önemlisi 'Apo Mourinho' diye çağırdığı Abdullah Avcı'nın dediği kadar iyi bir insandı aynı zamanda. G.Saray'ın Denizbank'a kredi borçlarına karşılık olarak Vestel Manisaspor'a yarım devre kiralık olarak giden Arda, buradan eline geçen ilk transfer taksidiyle annesine ve babasına ev almıştı. Annesi Yüksel hanım ve babası Adnan bey artık kendi evlerinde oturacaklardı. Bir de ailesini geçindirmek için araba sırtından inmeyen babasına "Artık sen çalışmayacaksın" demiş, işi bıraktırmıştı.

G.Saray'a dönüşünde artık daha güçlü ve kendine güveni çok daha fazlaydı. Gerets'in gözüne girmeyi başardı bu kez. Ankaraspor deplasmanında 2. yarıda bulduğu şansı değerlendirip, Boleslav karşısında Hasan ağabeyinin formasını kaptı. Yükü ağırdı ama başardı.

'Arda şımarır mı?'
Soyunma odasından önce annesini aradı. Her zamanki sorusunu sordu anasına: "Anneciğim beğendin mi?" Evde televizyon başında maçı izleyen Turan ailesi artık çok daha mutluydu. Oğlunun her düşüşünde "Eyvah" diyen annesi Yüksel hanım maçtan sonra gece tesislerde kalan oğlunu dün akşam saatlerine kadar görememişti ama Arda'nın futbolunu beğendiği kesindi. İkinci telefonu ise Abdullah Avcı'yaydı; "Hocam sorumluğum çok daha arttı. Ama başaracağım göreceksin" diyerek durum raporu veriyordu. Eminim ki G.Saray yönetimi şu anda "Arda şımarır mı?" sorusunu sorup korkuyordur. Arda'yı tanıdıkça bu korkularından kurtulacakları kesin... Çünkü Arda hem futbolcu hem de iyi bir evlat!
Şoför Adnan"la bir Bursa yolculuğu

Sanırım 2003 yılı Mayıs ayı içindeydi.

Türkiye ilk kez “holiganların üzerine giden” bir savcıyla tanışmış ve Bursalı 7 holigan tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edilmişti.

Dönemin Emniyet Müdürü, bugün Trabzon Emniyet Müdür olan Reşat Altay’dı ve bu konuda, izin almadığım için adını burada vermek istemediğim savcıya büyük destek veriyordu. Asıl destek vermesi gerekenler; yani medya ve Ankara’dan ise birkaç cılız ses dışında bu gözü pek savcıyı teşvik edici yazılar ve sözler duyulmadı. Ne de olsa “başını kuma gömenler ve bana dokunmayan yılan bin yaşasınlar” ülkesindeydik, çok da garip karşılamadık. Ama o tarihten sonra da maalesef futbol ve maganda cinayetleri durmadı, herkesin malumu. Bu cesur savcı teşvik edilseydi bu cinayetler olmazdı, buna inanıyorum.

Asıl konumuz bu değil…

Meslek hayatımın en başarılı gazetecilerinden biri olarak tanıdığım ve halen bu düşüncemin arkasında durmamı sağlayan Atilla Güder Vatan Gazetesinde Yazı İşleri Müdürümüz. Ben savcıyla ve konuyla ilgili bilgileri Güher’e iletmemle, “hemen Bursa’ya gidiyorsun” cümlesini duymam sadece 2 saniye sürdü. “Ağabey bu adam savcıdır, bakanlıktan izin alınmadan konuşmaz, maz, maz” filan derken, kızdığı her an yaptığı gibi Mercedes farı gibi parlayan gözlerini, üstelik uzunlarını yakarak baktı bana, sonraki ilk cümlem şuydu, elimde telefon

-İdare mi? Ağabey ben hemen Bursa’ya gidiyorum. Bana bir araç tahsis eder misiniz

- Valla şu anda sadece Adnan ağabey var burada, onu da gönderirsek hiç araba kalmayacak elimizde,
-
-Tamam ben Atilla ağabeye izah ederim durumu

-Ne Atilla ağabey mi, dur ya Sedo, tamam gelin, hem birazdan gelir başka araba, idare ederiz.

Sonra Adnan ağabeyle düştük Bursa yoluna. Beyaz bir Toyotası vardı Adnan Abi’nin . İstanbul’dan Bursa ve civarına gidenler için rota bellidir. Önce Darıca’ya gidilir, oradan arabalı ile karşıya geçilir ve 45 dakika sonra Bursa’ya varılır. Ama Adnan abi nedense arabalıya binmekten yana değil. Kararı elbette benim vermem gerekiyor ama Adnan ağabeyle çok sıcak bir ilişkimiz olduğundan o ne isterse o olsun istiyorum.

-Şimdi bir sürü sıra vardır orada, beklemektense körfezi dolaşalım, beklememiş oluruz” dedi Adnan abi.

-Canın nasıl isterse abi dedi sağda oturan, ben..

Bursa’ya düşene kadar; THY günlerinden ve bir dönem yaptığı altın taşımacılığı işinden bahsetti. Sakin üslubu ve gittiğimiz yola dair bilgileri seyahatimizin keyif katsayısını epey yüksek tutuyordu. Ara sıra can sıkıcı şeyler de konuşuyorduk. Mesela şu Toyota’nın taksitleri bir bitse çok rahatlayacaktı Adnan abi. İki oğlu vardı, çok sevdiği her konuşmasında ve adını anarkenki gülümsemesinden belli olan bir de karısı. Çocuklardan büyüğü liseyi yeni bitirmiş ve bir kulübün alt yapısında futbol oynuyordu. Herkes iyi oyuncu olduğunu söylüyordu, babası da öyle düşünüyordu. Küçük oğlan biraz daha haşarı ve küçüklüğün tadını çıkaran, sık sık babasından harçlık koparan ve haliyle de en çok sevileniydi ailenin.

-Büyük oğlana harçlık yetiştirebiliyor musun Adnan abi. Onun bir sürü kız arkadaşı filan vardır, mahcup olmasın çocuk

Bu cümlem üzerine, önce bir kaykıldı yerinde Adnan abi, sonra biraz burulduğunu hissettim..Kötü bir şey mi dedim acaba diye düşünürken, kelimeler yavaş yavaş döküldü ağzından..

- Arabalı vapura neden binmeyelim dedim sanki Selo. Arabalıya vereceğimiz para 25 milyon, bunun bir de dönüşü var. Dönüşte arabalıya binelim deseydin senden isteyecektim. Çünkü cebimde 30 milyon para var. Benzin, veresiye aldığımız için mesele değil.

- E Adnan abi biraz ayıp etmedin mi bana sen. Bizim hukukumuz bu kadar mı abi. Baştan açık açık söylesene, ne boşuna sıkıntı çekersin. Sanki beni tanımıyorsun!

- Tanıyorum seni ama, ne bileyim belki canın arabalıya binmek isterdi, ben sana nasıl yok derdim.

- Gezmeye gitmiyoruz abi işe gidiyoruz. Ha işi dört dörtlük yaparız, dönerken keyif kısmına bakarız. O ayrı. Ama bu saatten sonra dönüşte de kara yolu şart oldu. 30 milyon da cebinde kalsın abi.

- Yok Sedo o da cebimde kalmayacak, bizim oğlan yarın arkadaşlarıyla buluşacakmış, doğum günü mü ne varmış , annesine söylemiş, acaba babamda para var mıdır diye. Benden para istemez oğlum, korkar ki belki bende para olmaz da babam mahcup olur. Bu 30 milyonu ona vericem, aslında 5 milyonunu kendime ayırıp 25 ini vereceğim ona.”

- İsabet olur abi, çocuk arkadaşlarının yanında mahcup olmasın.

Yol boyu konuşmalarımızda, oğlunun Trabzonlu arkadaşlarından oğlunu Trabzonspor alt yapısına gönderelim önerimden, onun buna çok sevinmesinden, Yahudi kuyumcu patronunun dürüstlüğünden..ve en çok da Adnan ağabeyin birkaç yıl sonrasına dair düşlerinden söz ettik.

Oğullarından söz ederken gözlerinin içi gülen ve ertesi gün arkadaşlarıyla buluşacak olan oğluna harçlık verebilmek için olmadık dualar eden bu adamın adı Adnan Turan’dı..

Oğlunun adı Arda'ydı.

Kendisine harçlık verebilmek ve arkadaşlarının yanında mahcup olmaması için “çile” çekmeyi göze alan..Ve kendisine 5 milyon ayırıp 25 milyonu oğluna veren Adnan Turan’ın oğlu Arda.

Arda; babana ev aldığını duyduğumda gözlerim dolu dolu oldu, hatta fazlası.

Ben Trabzonsporluyum Arda, o güzel şehirde doğdum ve her Trabzonlu için bir üst kimlik olan Trabzonsporluluğu nakış nakış işlediler ruhuma ve etime. Bir kulağıma ezan okudu büyüklerim diğerine bir memleket türküsü..

Sen Galatasaray’la açtın gözlerini belki ve Galatasaraylısın. Takımına onurla ve keyifle hizmet etmeni beklerim.

İlk iş olarak babana ev aldın ya.. İşte bu fotoğrafla içimizdeki tüm çelişkileri eşitledin Arda. Sen Trabzonsporlusun artık, ben Galatasaraylı. Ve hepimiz kenar mahalle çocukları Türkiyemizin. Sana dikkatli ol demeyeceğim Arda Turan. Ama dikkatli ve o güzel insanlara layık ol

Senden daha fazlasını beklemek hakkımız artık. Sen Adnan ağabeyin oğlu ve kenar mahallenin gururusun artık.

ARDA'DAN İLK İMZA FERHAT HOCA'YA!

Üç yıl öncesine kadar Galatasaray altyapısında forma giyen ve son dönemde Türk futbolunun yetiştirdiği en önemli yıldızlardan biri olan Arda Turan’ın şimdilerde milyonlarca hayranı var... Ama bir kişinin ayrı bir yeri var... Bayrampaşa’daki toprak sahada futbol oynadığı dönemlerde Bayrampaşa Demirspor forması giyen genç yıldız, Galatasaray’la çalışmalara başlayacağını öğrendiğinde kulübe gelerek hocalarından Ferhat Karaoğlu’na mutlu haberi verir... O yıllarda 10 yaşında olan Arda, vesikalık fotoğrafını verirken, “Hocam ne yapacaksın resmimi?” diye sorar. Hocası Ferhat Karaoğlu ise, “İleride bir gün yıldız futbolcu olacaksın. O zaman herkes senden imzalı fotoğraf isteyecek. İlk alan ben olayım” diyerek, Arda’dan fotoğrafını alır. Arkasına ‘Galatasaraylı Arda’dan sevgilerle’ yazıp, “Arda şunu imzala bakalım” der ve Milli futbolcu da gülerek fotoğrafın arkasını imzalar...
askmn imzası ((:
Arda Turan !!! - Sayfa 6 Ardmmrb4

BUNLAR EZBERİMDE DESEM YERİDİR !
AHH ARDAM AHHH
~**BuSe qüLCini**~
Süper Üye
Süper Üye
~**BuSe qüLCini**~

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 8:46 pm

Yaa ben seni cok seviyorum!! Ardam
Herseymsin!! Herseyden ondesn bnm icin!! Senin icin coqu seyden
vazqectm bu sevqim ne oLucak yaa! Herkes bunun farkında bir sen değiLsn
SadSad Acaba her saniye akLımda oLduqunu senin icin bunca sey yaptıqımı ve her saniye seni konustuqumu bir oqrensen ne yaparsn
:kalp: :kalp:
Sen benm qonLumu fethettn!! En qüZeL yerine yerLestn askm prensm!!
FutboLda senin qibisi var mı??!! Seni bir kere gorsem dünyanın en mutLu
insanı oLurum ve havaLara ucarım! En uyqun fırsatı qozLuyorum direk
yanına geLicmm!! Bayrampasadaym sürekLi btnm!!
:..*: :..*: Sana oLan duyquLarm acayip yoqun derecede!!... Sen bana qokten inmis en büyük,en güzeL hediyesn!! :5-: En Canayakın En Mütevazi En Sevecen En Komik En YakısıkLı ve TatLı ünLüsün :..*: Ne mektupLar yazdım sana!!

DüsLerde sevdm seni soyLeyemedm ...
Sessiz optum nefesini soyLeyemedm...!

Sana ben siirLer sozLer büyüttm!
Sana ben baharLar yazLar büyüttm!...
Sana ben hummaLı gizLer büyüttm soyLeyemedm..!

Sana ben hayaLLer düsLer büyüttmm
Sana ben qozumde yasLar büyüttm
Sana ben hummaLı askLar büyüttm
SoyLeyemedm!!....

Ask denen tek hece ; biLmezdm ne ...
Snra sen geLdn
İcime doLup bni benden ettin
Sendn baska artık düsemem aska...
O meLek yüzün, benim güLeryüzüm.
Smdi gecmisim hüzün , sensiz yasanmıs her bir qün
Sendn baska artık düsemem aska...

Benm yüzümü güLdüren meLeqmm Sen Herseyden ozeLsn!! Seni herkesten cok seviyormm [ En cok bn seviyorum anLmnda değiL ]
Son
qnLerde yüzümü qüLdüren nadir insanLardansn!!... Seni Tvde macLarda
gormek icin eLmdeki her fırsatı deqerLendiriyormm!! Cok gec saatLerde
yatıyorum senin icin!!... Seni oLumune seviyorm!!:..

Yakında formanı da aLıcm artık her aksam o formayLa yatıcamm!! Hayatımın tümü , anLamı oLdn!! Sen futboLn kraLısın!!....
Herseyde senden iyisi var mı yaa!!:....

Seni cok seviyorm!!! Cok yakında karsındaym!! SninLe tanısıcamm!!

ARDABUSE !!

BuSe TuRan!!...

:myspace:
~**BuSe qüLCini**~
Süper Üye
Süper Üye
~**BuSe qüLCini**~

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 9:01 pm

fLood icin cok ozur

Askımın kucukLuk resmi :lol: :lol:

Arda Turan !!! - Sayfa 6 Ardaek0
=Shirinem_Yoshym=
Süper Üye
Süper Üye
=Shirinem_Yoshym=

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 5:48 pm

Son günlerde dillenen Arda Turan -Nazlı Yazıcı aşkı sonunda belgelendi. Euro 2008’de gösterdiği performansla Avrupa kulüplerinin gözdesi olan yıldız futbolcu tatil için geldiği Bodrum ’da Nazlı Yazıcı ile görüntülendi. Basın mensuplarından köşe bucak kaçan ikili, Maki Otel ’de VATAN objektifine yakalandı. Ortak bir arkadaşları aracılığıyla tanışan Arda ve Nazlı ’nın sürpriz aşkının Yazıcı ailesini de şaşırttığı konuşuluyor. Anadolu Holding ’in ortaklarından Osman -Meral Yazıcı çiftinin kızı olan Nazlı , 20 yaşında. Bodrum ’un en dikkat çeken isimlerinden biri olan Nazlı , ilk kez popüler bir isimle görüntülendi. Genç kız, New York ’ta üniversite eğitimi alıyor.

TAKIMA 6 GÜN SONRA KATILACAK

Sevgilisi ve 2 arkadaşıyla birlikte Bodrum ’da tatil yapan Arda Turan 6 gün sonra takımının kampına katılacak. Yıldız futbolcunun tatilinin tamamını Bodrum ’da geçireceği öğrenildi

ŞU AN AĞLIYORUM YEMİN EDERİM ALLAHIM YA OFF Sad Sad
=Shirinem_Yoshym=
Süper Üye
Süper Üye
=Shirinem_Yoshym=

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 5:50 pm

fLood ixn özr bi kckLq resmi de bndN
Arda Turan !!! - Sayfa 6 1322626bke734b75
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:28 am

TeşekkürLer kızLar resim için
AbLa haberin içinde tşk Sad
=Shirinem_Yoshym=
Süper Üye
Süper Üye
=Shirinem_Yoshym=

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:00 pm

Ya Sen Benim AşkmsN ya ben hiç böyLe oLmamıstım !..Birini Düşünmeden uyuyamıcamı tahmn etmezdm..Keske çok kısa yaşasam ama hep seNLe yaşasam ne güzeL oLurdu.. Sad
Seni düşnmedn geçn tek bi saniye!m yok!!AkLıma geLdikçe ağLıyorum bN ya keske yanında oLabiLsem o zamaN köLen bile oLurum !!Arda'm Sen bnm Herseyimsin.Ben Seni Sevmek İçin doğdum !.
Askmda Sensin Sevdiğim de SEn1Tanesin seNden vazgeçmicem ne isteRsN yapaRım !Seni KeLimeLeRLe anlatıLamayacaq kadar Çooooq seviyoRum ya aL caNım seNiN oLsN Sen HeRsydN önDesin !DiLe koLay ben seNi heRkes gibi MiLLi takm maçLarıNda sevmDm 2 seNeDr seviyoRum..Gs'ye geLdiinden bri..keLimeLer,cümLeLer,Herseyden önmLisi hayatım seNiN üzeRine Askmmmm !!
Seni Herseydn Çok SeviyoRum ve Askımı Ben En Büyük Fanım Diyip BaskaLaRıyLa kıyasLayıp Küçük DüşüRemem !..Seni Herşeyden-HerşeyimdeN Çooq SeviyoRum Sen Bnm CanımsN Bebe-m Nefesm ya heR seyim aLdıım heR neFes SaNa !!
HayatımınTümü Artıq Sensn !!
Seni Ne çok sevdiimi bi teq beN ve Allahım biLio ve Böyle sevenin Kavusucanı biLioRm Askmmm
ArdAygün !!
Senden Baska Kimse Yok Artık !
Sen HerseyinLe bambasKasin Kanımsın Canımsın !
Çooook ÖzeLsn ! Nedeni Yoq Sana Sevdamın Ama Sana Canımı Veririm !!
anLatıLmaz yasanıR biRisin seN Yaa Askm B-tnm ! Ne desem Az sana !
Seni AnLatamam Ne askımı Ne seni !
Bana ÖzeLsn Askm Bana ÖzeLsN
iLacı Sensin Aşkın
TanısaN SeveRsin (A)

BiRdn BiRe hayatımın Tümü oLdn
GeceLeRime Gün Gibi Doğdn
GideRsn Bi qN biRi ÜzüLr Çoq
Adı Lazm DeiL bas Harfi
BEN !
Sen Bitanesin PRENSİM !
Ya ben hayatmda senin kadar siRin bişey göRmedm
BakısLaRın-duRusun-topa vuRusun biLe mükeMmeL !!
ResimLeRini göRünce biLe heyecanLanıyoRum !SenSiz AsLa !
Bnm İcn HerseydN özeLsn !!Ve HerseyDn öNce geLiosN !BüyüLendim-BaqLandm Resmen sana Yaa ÖmRRüümm
En qeRcq duyqulaRım buNLaR oLsa qeReq :kalp: :kalp: :..*:
Ya askımı saNa anLatamıyoRum..
Anlatamıyorum,olmuyor ama gerçekten bu kadar harika,bu kadar sevecen,bu kadar tatlı,bu kadar hoşgörülü,insancıl,özellikle hayata bakış açısı bu kadar mükemmel olan Arda'dan başka birini görmedim,görebileceğimi de düşünmüyorum.
Ve bu onu özel kılmamın nedenlerinden sadece 1 tanesi.

Yok,anlatılamıyor gerçekten..Anlatabilsem,kelimelere dökebilsem bile sadece bir kısmı..gerçekten olmuyor!
GÜLÜŞÜNE ÖLÜRÜM AŞKIMM !
~**BuSe qüLCini**~
Süper Üye
Süper Üye
~**BuSe qüLCini**~

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 7:41 am

Artık senszLiqe dayanamıyorum yaa!!..
Sürekli seni düsünüyorum seni konusuyorum seni ozluyorum!!!!
Herseyimsin sen benm güLüsüne futboLuna gollerine yakısıkLıLıqına
canayakınLıqına mütevaziLiqine komikLiqine gercekciLiqine sımarmamana
Bakısına Tatlılığına herseyine hastaym!! Senin resmini gorunce icim
eriyo ya SadSad Ağlayasım geliyo sana olan en ufak seyde ben üzülüp ağlıyorm! Senin icin herseyi yaparım SadSadSad [ Kzlar sze lafım yok ] Seni sahiplenenlere gıcık oluyorum !! Yeter artk dayanamıyorum sensizLiqee!! SadSadSad Presmm SadSadSad Ben sana resmen asıqım !! SadSad
Teksin bu kalpte!! Baska kmse yok!! Askıım senii cooooooooook
seviyorum!! %LerLe oLcuLemez, askımın denkLemi cozuLemez!!!!
Gonlumu fethettn sen bnm!! Senin yüzünden kac kisiyle dalastm SmileSmile Arda'mm Lütfn artık sesimi duy yaa SadSadSad
Sana yaptkLarımı bir oğrensen heralde delirirsn askımmmm!! Seni
sevmeyen oLsün yaa senin gibi bir insanı üzen, sana ktü yorum yapan
karsısında beni buLur!! Seni kendimden biLe kıskanıyorum yaa SadSad
MeLeqmsn yaa gozLerndeki ısıLtı kmsede yok prensim benim! Esin benzern
yok senin sen herksten farkLı ve ozeLsn !! =AB= Sen benimsin HERSEYM!![sadece bnmsn demiyorm.. Very Happy ]
(x Sonsuza kadar kaLbmde oLucaksn en güzeL senin yern hep! Seni senden
kendmden cok seviyorum!!
:..*:
Ardaa'mm yaa nickm kisiseL iLetm sürekLi seninLe iLgiLi seyLerLe doLu
bu hayatta aiLemden snra direk seni seviyorum!! En deqerLm!! Bir insan
bu kadar mı kendini sevdirir askım!! Tek Taneem!! artık sana diyecek
soz buLamıyorum!! Ben sensizm yaa SadSad Seni düsününce ellerm titriyo SadSad Sen benim icin cennetten inmis mükmmel bir meleksn! Sen benm sana bağLanmam icin yaratıLmıssn!! Senin bir anın benim omrum !!
Sen benim korduğumum tek askım herseym tutamadıqım gozyasımsın!!

işte geldim
hani özledim demiştin ya
dayanamadım geldim
hayallerimi süsleyen
sevgisini yüreğine kazıyan
sevgiliye geldim

sana geldim sana, zuzu, zuzu
sana geldim zuzu
kokunu, elimi sımsıkı tutuşunu
gözlerindeki sevda ateşini özledim zuzu
aşkım, cusum benim, zuzum benim
bi'tanem bi bi bi bi bi
bi'tanem bi

sana geldim sana
hasretiyle yandığım yare
hayallerimdeki
o hep rüyalarımda gördüğüm prensime geldim

işte geldim, seninleyim tamam mı?
oldu mu şimdi?
geldim tamam mı zuzu?
ama ben seninnim tamam mı?
iyi tamam.

hahahahahahah
ay çok mutluyum.
hahahhahah
ama ben seni çok özlemişim zuzu

ama bunların hepsi hayal
burda yoksunki sen
sadece hayal etmiştim
ya birden burdasın sandım seni

yine yoksun yine ordasın
çok uzaklarda
İSTANBULDA
İSTANBUL BEKLİYOR
ONSUZ OLMAM DİYOR

aman iğrençti sesim iğrenç
yada şey, ama şey neydi?
benim benim en çok sevdiğim şarkı var ya hani
hani hatırlıyor musun
BEN ONA RESMEN AŞIĞIM
DITDIDIRIRIRIM

tamam çok konuştum anladım
anladım çok konuştum tamam
susuyorum sustum.
=Shirinem_Yoshym=
Süper Üye
Süper Üye
=Shirinem_Yoshym=

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Arda Turan !!!   Arda Turan !!! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 7:48 am

Askm Ya geRçktn seNi çook seviyoRum bN bu sözLeri hayatmda iki kişiye söyLedm biRi sen biRi yasemn
Ama saNa duyduum sevgi daha deRin daha büyüq Askooom Seni Herşydn çoq seviyoRum !!
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Ask Bnsem Ask!m SnsN !

Arda Turan !!!
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Arda Turan Fan AiLesi..
» arda kural(AJKM)