Allegro | Allegro Grubu Resmi Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Gülçine seslenin...

+39
[Kapıfoßik*DaLtonum]
***cemre_kolik_eren***
qLçiNm__bNm
YoShY-ErEN- TuBa
gülümmm
Gülçin Keş
_qzdeqLcin_
=GüLçinBétüL=
_AsY_[CK]
yoshyci_sedanur
cemre_aşkısı_gülçin
*fatmanur*eren_yoshy*
CeMrE_KoLiK_GiZeM
~Elosh-Y~
PırıL_£r£n(P£)
_MiNiSh_
~**BuSe qüLCini**~
cansel dilo
en_güzel_kız_benim
eren_şule
yasminim
B*ErqüL[GE]
_MySteRy_
meLisa|eRen
ErEn_@jKoSu_C@NsU
Gülçinci_Beyza
HaRby_GüLçinci
méLanchoLy
**
Ayshin.ZuZuM
TuuCin éRqüL
Gülçin
HePSi.haLe.KeZMaN
hepsi_fan
öZqHe*yüRüq
=Shirinem_Yoshym=
by*ForeveRock*e@
BlackRock
Allegro
43 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki
YazarMesaj
*<tom&gülçin>*
Mesajcı Üye
Mesajcı Üye
*<tom&gülçin>*

Kadın Mesaj Sayısı : 1235
Nereden : çağla
Başarı :
Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Güçlülük :
Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Aktiflik :

Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 7:19 am

gülçin sana kısaca birşey söylüyorum sen benim herşeyimsin seni benden çok kimse sevemez çünkü sen betanesin senin
senin için çarpıyor bu kalp senin yanıp tutuşuyor ve aylar yıllar asırlar geçsede hatta ölsemde mezarımda senin için çarpacak senin o güzel fotoğraflarını görünce kalbim sızlıyor gözlerimdeki yaşlar yanağımdan süzülüyor çünkü ben senin fotoğraflarınla yetinemiyorum bu sözlerimi bigün duyduğunu öğrenirsem işte ozaman dünyünın en şanslı kızı ben olurum nolur duysesimi ve sende bana SENİ SEVİYORUMDE

ÇÜNKÜ BEN SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRADA SEVİCEM(SENİN İÇİN BİRGÜN ÖLÜCEM KESİNLİKLE ÇÜNKÜ SENİ BİGÜN CANLI GÖREMEDİM)

seni eşsis sevgiyle seven

ÇAĞLA
http://4melek.forumzen.com
Allegro
Admin
Allegro

Erkek Mesaj Sayısı : 3596
Nereden : Mersinn
Ruh Hali : Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Deli10
Başarı :
Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Güçlülük :
Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Aktiflik :

Tuttuğu Takım : Gülçine seslenin... - Sayfa 2 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 7:20 pm

Seni Ölümüne
seviyorum herseym bebeim...
seninle ölürm seninle yasarm meleim
herseymsin sensiz hç birşeyin tadı anlamı yoq!
sensiz yapamıyorum bitanm
rüyalarmn prensesisin sen gülçinim
sarı meleim

dünyaya tekrar gelsemde öbür dünyada seni arar bulur yine seni severm yine seni düsünerek yatar kalkarım bebeim

ömrümün yettiği kadar seni severim bunu bil bebeim

sen benim ekmeyim suyumsun meleim
sevgimi hangi kelimelerle anlatsam bilemiyorum

Duy artık sesimi aşkım her gece rüyalarımın kabusa dönüşmesinden bıktım gülçinim...

her gün senin için ağlamaktan başka birşey yapamamaktan sıkıldım artık senin için dağları delmekten de öte şeyler yapmak istiyorum...

Seni herkesten,herşeyden , hatta senden bile çok sever oldum b-tanem!!!

NEFESİMSİN ÇÜNKÜ CANIMSIN SENSİZ YAŞAYAMAM

içime hapsetmek isterim seni hep yanımda ol diye bebeim
http://redingot.forummum.com
méLanchoLy
Süper Üye
Süper Üye
méLanchoLy

Kadın Mesaj Sayısı : 4760
Nereden : Karaman
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 7:35 pm

ay gülay süpersin yaa Sad seni çok iyi anlıyorum Sad sevenin halinden seven anlarmış...
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 7595
Nereden : Scream kLibinden (x
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 7:43 pm

biliyorum gülçini birtek ben sevmiyorum herkes seviyo ama benim hissettiklerimi kimse hissedemez bunlar sölemeye kelimeler yetmez onu ilk görüşümde ondan hoşlandim ve asla onu ikinci sıraya üçüncü sıraya atama seni seviyorum die bi kere bile diyemesemde onu gerçekten çok seviyorum bunları kimseye anlatamam sadece ona onu sadece programlarda kliplerde veya televizyonlarda görüyorum ama onu çok seviyorum keşke bi kere olsun normal hayatta göremedim bu sene 23 nisanda çocuk gelcekmiş bizim okulada hatta hepsi konser vermek için gelcekmiş keşke bu sene alabilseydim zaten görsemde dilim tutlur hiç bişey söyleyemem onu gördüğüm halde donar kalırım ne kadar uzak olsanda seni seviyorum beni hiç duymasanda varlığımdann bile haberin olmasada benim kalbimin bir parçası daima seninle ve seninle olucak seni seviyorum ve her zaman seveceğim bu duygularımı okusan ne kadar sevinirim bilemessin seni çok seviyorum uzaktan olsa bile her zaman sen herzaman seni sevicem aşkım GÜLÇİNİM keşke bunları okuyabilsen.... beni duyabilsen... seni çoo....k seviyorum 4 4lük prensesi herşeyim nefesim GÜLÇİNİM...!! SadSadSad
http://gruphepsifan.editboard.com
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 7:45 pm

flood için özr dilerim şey bazı yazım hatalarım var özür dilerim Sad hemde baya bi var
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:14 pm

bu biraz şiir gibi oldu ama arkiler lütfen çalmayın hepsini ben yazdım
selam bebeğim ben aynur hiç tanıyamıcağın adını bile yeni

öğrendiğin biri bu kalp seni nekadar seviyo biliyo musun

senin için kaç kere uykusuz kaldı düşündün mü

senin için kaç kere ağladı sen bunların hiç birini bilmiyosun

şu iki yüzdeki gülnur denen kızı biraz beğendim ama

seni daha çok seviyorum sadee yüzüme güzel gözüktü

inan bana onun fanı olmucam bebeğim bitanem nefesim

sen nerde olursan ol hep benim kalbim seninle başka

biriyle diil buna inan seni ilk gördüğümde ne kadar çok

sevdim bilio musun ilk sarışınkıvırcık saçlı olduğunu

ve grupta klipte bitek senin dikkat çektiğini gördüm

seni sevdim sana taptım sen benim herşeyimsin

prensesim bebeğim herşeyim (bu sözleri kaç kere yazdım)

seni düşündükçe aklımdaki kötü yüzlerin hepsi hepsi

siliniyo bunlar okusaydın nekadar sevinirdim bi bilsen

acaba sen okuyunca sevinirmisin üzülür müsün

bilmiyorum ama tek bildiğim şey seni çok sevdiğim bebeğim

ölenedek ömrümün sonuna dek seni sevicem işallah

bu fan sitesine girip okursun biliyorum okumucağını ama yinede

bir umut var içimde senle ilgili olduğu için parıl parıl parlıyo

tüm düşüncelerim hayallerim seninle mektubumu nasıl bitircemi

bilmiyorum ztn gerçek bi mektup diil nasıl bitirceğimi buldum

GÜLÇİNİM SENİ ÇOOOK AMA ÇOOOK SEVİYORUM....
Allegro
Admin
Allegro

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 8:27 pm

meleğime::
aşkım senin her fotorafına baktığımda
senin her sesini duyduğumda
her gözlerinin gözlerimi eriterek bakışarına baktığımda
içim ağlıyor ben ağlamasamda
göz yaşlarım damla dalma süzülüyor yanaklarımdan
tek bir şey için
senin için
sevgim için
sana olan aşkım için
ben istemesemde yanaklarımdan o gözyaşlarının süzülmesini....
ağlıyorum...
ağlıyorum işte
neden senin için
neden istemiyorum
çünkü sana baktığımda yaşama sevinci veriyorsun bunu biliyorum
ama sana baktığımda gülmek mutlulukta üçmak belkide dünyanın en şanslı insanı olmak istiyorum ama...
yapamıyorum bebeğim...
neden???...
çünkü:..
seni seviyorum
bu sevgi özleme dönüştü
bu özlem gittikçe büyüyor
senin için yanan kalbim hasretinden ağlıyor
o ağlayan kalbimi durdurmak için bana sen lazımsın
her gece uyumadan önce yatağımın başucundaki fororaflarına bakmak değil bana sen lazımsın
ben sana mecburum birtanem
ben sana mecburum
seni herkesten daha çok seviyorum
bu aşkı kimse bilemez birtanem
ben bile bazen şaşırıyorum böyle bir aşkın var oluşuna maa görüyorumki var olabiliyormuş birtanem
bu aşkı bir ALLAH birde BEN biliyorum....
hissediyorum....
bu aşk için ağlıyorum
bu aşk özlem dir...
bu aşk hasrettir...
senin için her şeyi yapmaya hazırım kar tanem
sen benim bebeğimsin...
kartanemsin...
bir kar tanesi kadar temiz, saf, güzel, muhteşem, ve teksinn sen aşkım GÜLÇİNİMMM

seni seviyorum GÜLÇİN....

seni herkesten çok seviyorum GÜLÇİNİM

Keşke bir gün buraya uğrayıpta bu yazdıklarımı okusan sende beni anlasan kartanem...
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 5:16 pm

herşeyime
seni seviorm gülçinim herşeyim bana inan seni görünce içim bi garip oluo sanki içimden her tarafımdan sıcak sular boşalıo ama göremeyince daa kötü oluorum sni seviorm herşeyimsin seni görünce kalbim yerinden çıkacak kadar hılı gözlerim ağlıcak kadar yaşlanıor seni seviorm sana aşıım herşeyim nefesim kelepçeliyim bn sana yüreğimden en derinden seni göremeden yapamıyorum inan her görmeyince eriyorum seni bukadar çok seviorm herşeyim masallar şiirler öyküler hiçbiri güzelliğini seni nası sevdiimi anlatamaz sni okadar seviorm ki bni alsalar ortadan ayırsalar sn senin o güzel gözlerin çıkar senin harfin hiç kimse senin yerini almıo sni seviorm tatlı acım bnm herşeyim tatlım sni düşünürsem herşey silinio sen geliosun aklıma seni seviorm nese bukadar yeter ağlıcam şimdi SadSadSadSadSadSad SadSadSadSadSadSad SadSadSadSadSadSad SadSadSadSadSadSad
HERŞEYİM SENİ SEVİORMM..!!!
Allegro
Admin
Allegro

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 7:14 pm

ﻮülçเภเ๓ รєภเ ђєгкєรtєภ שє ђєгşєא๔єภ ç๏к รєשเא๏гย๓ ๒เгtคภє๓ кคг tคภє๓ ๒є๒єğเ๓
Gülçinci_Beyza
Yeni Üye
Yeni Üye
Gülçinci_Beyza

Nereden : papatyam
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 3:17 pm

HaYaTıMa GiReN En TaTlI En MüKeMmEl ŞeYsİn!
Ayshin.ZuZuM
Süper Üye
Süper Üye
Ayshin.ZuZuM

Kadın Mesaj Sayısı : 6550
Nereden : Pelinimsiz bir yeRden :( Allah kahreTsin ki :(
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Tuttuğu Takım : Gülçine seslenin... - Sayfa 2 D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 4:11 pm

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.

LÜTFEN ÇALMAYIN!!!
http://ghepsifan.hisforum.com
Allegro
Admin
Allegro

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 7:02 pm

ben bu dünyaya gelldim diye bana bir hediye verdiler
oda sensin gülçinim...
eğer bir gün gelir bir suç işlersem eğer
cezam idam olsun isterdim...
niye?
celladım sen olasın diye bitanem...
seni bir kurbanın celladını sevdiği kadar çok ama çok seviyorum
ErEn_@jKoSu_C@NsU
Süper Üye
Süper Üye
ErEn_@jKoSu_C@NsU

Kadın Mesaj Sayısı : 4385
Nereden : EreNiM We CeMrEmİn SıCaK rUhUnUn iÇiNdEn!
Meslek : EREN
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 4:00 pm

gülçinimm sana bayılıyom yha sen hayatımın sarı şekerisin mükemmelsin bitosun
http://ghepsicix.forumy.biz/
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 4:21 pm

gülçini ne kadar seviosun deseler gösteremem çünkü senin anlıyamıcağın kadar güneş kadar hatta daa büyük seviorm bunu bilmesende...
öLüMüNe GüLÇiN FaNıYıM!

GüLÇiNiM;

SeNi HeRKeSTeN,HeRŞeYDeN,KeNDiMDeN HaTTa KeNDiNDeN BiLe ÇoK SeViYoRuM!

SeNiN En KüÇüK aToMuNa TaPıYoRuM AşKıM!

N’olur izin verme düşmeme,
Tut bedenimi, bırakma bir daha,
İzin verme kaybolmama.
Korkuyorum...

Hemde çok korkuyorum.
Sarıl bana, koru beni yalanlardan,
İzin verme yanlış insanların beni incitmesine.
Gözlerimi kapat gerektiğinde,
Görmemem için hayatın acımasızlıklarını.
Karanlığı uzaklaştır ruhumdan,
Benim ol...

N’olur yalnız bırakma beni
anılarımla..

AyNuR ♥♥♥♥♥ GüLÇiN

[AGE]

HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 4:29 pm

...Günahın özü ise seni sewmek...
...Cezam cehennem olsun!! ...

...O bnm DÜNYA'MmM...
...Onunla nefes alan ve onunla yok olan...
...Öylesine güçlü ölesine güzel..
...Ölesine bnm olan...
...O bnm DÜNYA'MmM!!...

Gülçinim..!!!
Her geçen gün seni görememsliğin acısı daha bi afili sarıo beni...Napsam sensızlık bırakmıo yakamı..Hergün daha fazla gözyası dökuyorum sana..

Sen Yoksan Ne Doğan Gün, Ne ßatan Gün Ne De Dünya Umrumda Deqil !

уαşαмα ѕєвєвιмѕιη,öℓüм ѕєвєвιм σℓυ¢αкѕıη !
ѕєηι ѕєνιуσям!..

güℓçιη αуηυя ѕєηι çσσσσ..кк ѕєνισя...

ĞüĹçĨŃ ÁŶŃÚŔ ŚĔŃĨ çŐŐŐŐ..ĶĶ ŚĔVĨŐŔ...

ﻮülçเภ คאภยг รєภเ ç๏๏๏๏..кк รєשเ๏г...

ѕєηι ѕєν∂ιğιмι вιя güη υηυтυяѕαη,σηυ ѕαηα нαтıяℓαтα¢αк тєк кιşι вєηιм...güℓçιη'ιм

ѕєηι ѕєν∂ιğιм кα∂αя уαşαѕαу∂ıм;öℓüмѕüzℓüğüη α∂ıηı αşк кσуαя∂ıм güℓçιηιммм

[b]Birine verilecek değer uğrunda feda edileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini ve etrafına bak bu gördüğün herşeyi senin için feda ederim.. Ama sakın aynaya bakma GÜLÇİNİM!

Varlığın acı veriyor olsaydı bana; Seni ölümüne sevmez, gelmeyeceğini bile bile beklemezdim. Ben SeNsİzLiKtE bile SeNi yaşıyorum GÜLÇİN-İM!

Bugün sardunyalarım da açmadı
Belki de küskün renklere
Ellerimde günah gibi yaşayamadıklarım
Sensiz soluyorum anlayacağın
PEMBE PEMBE ölüyorum
Duyuyor musun, orada mısın,
Var mısın, yok musun?
Bir tek şeyi unutma!
Seni sevdim ben.
Yanarak, yıkılarak
Aklıma her geldiğinde ağlayarak
[/b]
[b]GÜLÇİNİM Sad [/b]
[b][/b]
[b]lütfen çalmayın emeğe saygı gösterin çalarsanız bnm duygularım çalmış olursunuz bi siteye yazdım şimdi baktım üyelerin imzalarındaydın hepsi aynıydı lütfen çalmayın..!! Sad[/b]
Allegro
Admin
Allegro

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 4:41 pm

flood yapma...
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 4:44 pm

ama o flood diildi zamanı farklıydı
GÜLÇİNİME..!!
seni sevdiğimi kimse benden çok bilemez seni seviorm sen beni sevmesende seni özlüorm beni özlemesende ne kadar şanssızım unutmaya çalışıorm o gsl yüz aklımdan gitmio seni seviorm nefes alamıorm seni görmediğim an saate bakıorm saat geçmio zaman geçmio saatim hep gülçini hep gülçini geçio okula gidiorm ben sınıfbaşkanıyım tahtaya numara yazmak için inan bana pembe tebeşir arıorm seni görmeyince hayatımdan 10 gün eksilio sanki.. her resmine bakınca içim acıo kanıo seni özlüorm neden seni bu kadar seviyorum
G ülçinim Hep gül
Ü zme sen tatlı canını
L ütfen en azından bnm için
Ç ok seviorm seni
İ stiyorum seni hep yanımda
N eden ama neden
neden seni bu kadar seviorm..??
senden ayrılmam aşkların en gsli kavuşur elim belki sana günün birinde
kendime söz verdim ölene kadar ayrılmam...
Allegro
Admin
Allegro

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 5:17 pm

Ebedi özlem gökleri sarmış.
Gökten düşen her damlacıklar.
Özlemle sarmış beni...

Bakma böyle benim isyanıma...
Uzaktanda olsa aşığım sana...

:kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:
Gecenin sessiz çığlıklarında ben hep seni düşünürüm.
Karanlık sessizlik ve sensizlikle ben hep ölürüm.
Aydınlıklara koşmak için ben hep sürünürüm.
Elimi uzatırım uzaklara yine seni düşünürüm.

:kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:

özledim seni
hayallerimde, düşlerimde, rüyalarımda

her şeyimde sen , sen ve yine senn
:kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:
pencerende minik bir serçe olmayı
uyandığında pencereden bakıp gülümseyerek baktığın güneş olmayı
saçına taktığın o güzel tokalar olmayı
o soğuk günlerde pamuk ellerine geçirdiğim eldivenler olmayı
çok isterdim TEK aşkım
:kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:
:heart: :heart: :heart: :heart:
seni herkesten çok seviyorum diyen başkalarına inanma bana inan aşkım...
SENİ HERKESTEN ,HERŞEYDEN DAHA ÇOK SEVİYORUM KAR TANEM...
:heart: :kalp: :heart: :kalp:
Sen bir kar tanesi kadar narin ve güzelsin kar tanem...
:kalp: :heart: :kalp:

dokunsam dokunamam sana kıyamam kelebek kadar güzel ve narinsin
incitirim diye korkarım dokunmaya...

öpsem öpemem seni
kıyamam

:kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:

:flower:
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:43 pm

100 dilde seni seviorm..
-Afrikaans: Ek het jou liefe

-Afrikaans: Ek is lief vir jou

-Albanian: te dua

-Albanian: te dashuroj

-Alentejano(Portugal): Gosto De Ti, Porra!

-Alsacien: Ich hoan dich gear

-Amharic: Afekrishalehou

-Arabic: Ana Behibak (to a male)

-Arabic: Ana Behibek (to a female)

-Arabic: Ib'n hebbak.

-Arabic: Ana Ba-heb-bak

-Arabic: nhebuk

Arabic: Ohiboke (male to female)

-Arabic: Ohiboka (female to male)

-Arabic: Ohibokoma (male or female to two males or two females)

-Arabic: Nohiboke (more than one male or female to female)

-Arabic: Nohiboka (male to male or female to male)

-Arabic: Nohibokoma (m. to m. or f. to two males or two females)

-Arabic: Nohibokom (m. to m. or f. to more than two males)

-Arabic: Nohibokon (m. to m. or f. to more than two females)

-Arabic: (not standard) Bahibak (female to male)

-Arabic: (not standard) Bahibik (male to female)

-Arabic: (not standard) Benhibak (more than one male or female to male)

-Arabic (not standard) Benhibik (male to male or female to female)

Arabic: (not standard) Benhibkom (m. to m. or female to more than one male)

-Assamese: Moi tomak bhal pau

-Basc: Nere Maitea

-Batak: Holong rohangku di ho

-Bavarian: I mog di narrisch gern

-Bengali: Ami tomAy bhAlobAshi

-Bengali: Ami tomake bhalobashi.

-Berber: Lakh tirikh

-Bicol: Namumutan ta ka

-Bolivian: Quechua qanta munani

-Bulgarian: Obicham te

-Burmese: chit pa de
[size=9]
-Cambodian: Bon sro lanh oon

-Cambodian: kh_nhaum soro_lahn nhee_ah

-Canadian: French Sh'teme (spoken, sounds like this)

-Cantonese: Moi oiy neya

-Cantonese: Ngo oi ney

-Catalan: T'estim (mallorcan)

-Catalan: T'estim molt (I love you a lot)

-Catalan: T'estime (valencian)

-Catalan: T'estimo (catalonian)

-Cebuano: Gihigugma ko ikaw.

-Chickasaw: chiholloli (first "i" nasalized)

-Chinese: (see the entries for mandarin or cantonese
[/size]

-Corsican: Ti tengu cara (to female)

-Corsican: Ti tengu caru (to male)

-Croatian: LJUBim te

-Czech: miluji te

-Czech: MILUJU TE! (colloquial form)

-Danish: Jeg elsker dig

-Dutch: Ik hou van jou

-Dutch: Ik ben verliefd op je

-Ecuador: Quechua canda munani

-English: I love you

-English: I adore you

-Esperanto: Mi amas vin

Estonian: Mina armastan sind

-Estonian: Ma armastan sind

-Farsi: Tora dust midaram

-Farsi: Asheghetam

-Farsi: (Persian) doostat dAram

-Filipino: Mahal ka ta

-Filipino: Iniibig Kita

-Finnish: Mina" rakastan sinua

-Flemish: Ik zie oe geerne

-French: Je t'aime

-French: Je t'adore

-Friesian: Ik hald fan dei

-Gaelic: Ta gra agam ort

-German: Ich liebe Dich

-Greek: s'ayapo r

-Greek: (old) (Ego)

-Greenlandic: Asavakit

-Gujrati: Hoon tane pyar karoochhoon.

-Hausa: Ina sonki

-Hawaiian: Aloha I'a Au Oe

-Hebrew: Ani ohev otach (male to female)

-Hebrew: Ani ohev otcha (male to male)

-Hebrew: Ani ohevet otach (female to female)

-Hebrew: Ani ohevet otcha (female to male)[size=9]
-Hindi: Mai tumase pyar karata hun (male to female)

-Hindi: Mai tumase pyar karati hun (female to male)

-Hindi: Main Tumse Prem Karta Hoon

-Hindi: Mai Tumhe Pyar Karta Hoon

-Hindi: Main Tumse Pyar Karta Hoon

-Hindi: Mai Tumse Peyar Karta Hnu

-Hindi: Mai tumse pyar karta hoo

-Hokkien: Wa ai lu

-Hopi: Nu' umi unangwa'ta

-Hungarian: Szeretlek

-Hungarian: Szeretlek te'ged

-Icelandic: Eg elska thig
[/size]
[size=9][b]-Indi: Mai Tujhe Pyaar Kartha Ho

-Indonesian: Saya cinta padamu (Saya, commonly used)

-Indonesian: Saya cinta kamu ( " )
[/b]
[/size]
[size=9][/size]
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:45 pm

ben gülçine diorm bunları..

<LI>
Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

<LI>
bir mizrak olur bulurum kalbinin yerini bir hancer olur alirim ustundeki derini

<LI>
Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım...

<LI>
Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim. Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle...

<LI>
Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana eğer gönlün sevgi ararsa kalbimi söker getiririm sana KIRÇIÇEGIM.
</LI>
<LI>
SENI ICIMDEN ATIYORUM HERGUN BIRAZ BIRAZ, AYRILIGA DA ALISILIR UNUTMA.INSANIZ NELER GORECEGIZ DAHA, SENIN SEVGIN NEDIR KI KOCA DUNYADA!

<LI>
sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen varya sen,özlemlerin içinde en çok özlenensin!!

<LI>
SENİ SEVİYORUM SEN SEVMESEN BİLE,SENİ ÖZLÜYORUM SEN ÖZLEMESEN BİLE,HERGÜN KENDİME DİYORUM ARTIK SEVMİYORUM SENİ GÖRÜNCE ANLIYORUM Kİ HALA SEVİYORUM

<LI>
VUR HANÇERİ KALBİME BIRAK HEP KANASIN FAZLA DERİNE İNME ÇÜNKÜ ORDA SEN VARSIN SENİ HALA ÇOK SEVİYORUM AŞKIM

<LI>
Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

<LI>
Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N
</LI>
<LI>
SEN SON CUMLE, BEN NOKTAYIM BITME BENSIZ BITME SAKIN BANA BENDEN UZAKTAYIM, SANA SENDEN FAZLA YAKIN. SEN KOR EBE, BEN YOKTAYIM AZLIGINI BILDIM COK'UN HEM KARADA HEM AYAKTAYIM GOZSUZ GORUP, ELSIZ DOKUN,

<LI>
En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum

<LI>
DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HİSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM

<LI>
Aşk hiç ummadığın biranda kapını çalıyorsa, için ürperiyor, nefesin kesiliyor, kalp atışların hızlanıyorsa; sakın korkma! unutma ki ansızın gelen aşklar büyük mutluluklar getirir..!

<LI>
BAZAN KAR NASIL HAZIN YAGAR BILIRSIN KURSUNI BIR GOKYUZUNDEN AGLAMAKLI ISTE OYLEYIM, KAPKARAYIM BU GUN GEL EN HUZUNLU SESINLE, EN DOKUNAKLI

<LI>
BIR SABAH UYANDIGINDA GÜNESY GÖREMEZSEN YANINDA SAKIN GÖZLERINI KAPATMA YILDIZLARIDA KAYBEDERSIN SONRA.

<LI>
Bulutların gözyaşları pencereye vururken düşlere daldığın bir gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecek sana onları yaşatsın
</LI>
Allegro
Admin
Allegro

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:50 pm

güzelmiş (alıntı olsada)
HaRby_GüLçinci
Süper Üye
Süper Üye

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 8:24 am

eet onları seni seviormları bn her dili bilmediim için alıntı yaptım dierlerinden bazıları bndn yanlız ama en öndekinler gerçek süsliim diye karışık kuruşuk bişi yazmışım renkler kalın harfler karıştı özr dilerim...
Allegro
Admin
Allegro

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 10:00 pm

nese bosver gülçnim seni herksten cok sefiyom ya nasıl bişeysin sen heralde uzaylı olmalısın çükü dünyada senin gibi muhtesem bir varlık olamaz
*<tom&gülçin>*
Mesajcı Üye
Mesajcı Üye
*<tom&gülçin>*

Kadın Mesaj Sayısı : 1235
Nereden : çağla
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 7:40 am

gülçininm şu anda seni düşünüyorum dün seni düşünüyordum yarın da seni düşüncem ve ondan sonrai günde her zaman seni düşünücem her an kalbimdesin hiç çıkmadın hergün gözümün önünde değilsin ama osterlerinle yetinmeye çalışıyorum ah keşke seni birkez olsun görebilsem birkez olsun elleye bilsem çok şey istemiyorum aşkımsın sen benim herşeyimsin sensiz tek bir adım atamıyorum sensiz düşüncelerim yoq oluyor ah bir görsem yüzünü senin için tonlarca şiir yazdım 2defter dolusu kim seni benim kadar çok severki kimse çünkü seni benden çok kimse sevemez ama s en benim varlığımı bildiğinden bile şüpheliyim sensiz yapamıyorum heran kalbimin en güzel yarindesin orası sırf senin için atıyor bu yazdıklarım seni çok sevdiğimin sedece 1/10 ri seni çok secvdiğimin sadece bu kadarını yazıyorumam şunu bilki :
SENİ ÇOK SEVİYORUM
http://4melek.forumzen.com
meLisa|eRen
Mesajcı Üye
Mesajcı Üye
meLisa|eRen

Kadın Mesaj Sayısı : 1477
Nereden : erenden geliyorum:)
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Gülçine seslenin...   Gülçine seslenin... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 6:30 pm

gülcin hep bü stil kal
http://www.hepsicilerinsitesi.forumzen.com

Gülçine seslenin...
2 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki
 Similar topics
-
» Hepsi*ye Seslenin...(: